Created with Sketch.

Відомі музиканти отримали ордени від Митрополита Володимира

12.05.2012, 21:56

12 травня Митрополит Володимир у своїй резиденції в Свято-Пантелеімонівському монастирі в Феофанії нагородив музикантів Олега Карамазова (гурт «Брати Карамазови») та Юрія Шевчука (гурт «ДДТ») орденами Української Православної Церкви святого апостола Андрія Первозванного.

12 травня  Митрополит Володимир у своїй резиденції в Свято-Пантелеімонівському монастирі в Феофанії нагородив музикантів  Олега Карамазова (гурт «Брати Карамазови») та Юрія Шевчука (гурт «ДДТ») орденами Української Православної Церкви святого апостола Андрія Первозванного.

Музиканти відомі також  своєю громадською діяльністю, спрямованою на підтримку духовних зв'язків між Україною, Росією та Білоруссю. Серед найвідоміших ініціатив, в яких вони беруть участь, - концерти з нагоди Дня Хрещення Русі.

Напередодні Предстоятель УПЦ привітав Олега Карамазова із 50-літтям. Про це інформує офіційний сайт УПЦ.

 

Читайте також
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01