• Головна
  • Новини
  • Вифлеємській іконі Божої Матері вклонились близько 200 тис. віруючих...

Вифлеємській іконі Божої Матері вклонились близько 200 тис. віруючих

13.04.2010, 10:17
Вифлеємській іконі Божої Матері вклонились близько 200 тис. віруючих - фото 1
Митрополит Володимир особисто вирушив до Святої Землі, у місто Вифлеєм, щоб повернути ікону.

Vif_icona.jpgКИЇВ – За час перебування чудотворного образу Вифлеємської ікони Божої Матері у Києві у храмі Всіх святих з 3 по 11 квітня до неї молитовно вклонились близько 200000 вірян. Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ.

3 квітня святиня була доставлена офіційною делегацію УПЦ на чолі із архиєпископом Бориспільським Антонієм та єпископом Переяслав-Хмельницьким Олександром.

Біля Святих воріт Лаври святий образ зустрів Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Володимир і відслужив перед ним молебень на площі перед Свято-Успенським собором.

4 квітня ікона хресним ходом від Успенського собору Києво-Печерської Лаври урочисто була перенесена на місце будівництва Свято-Воскресенського кафедрального собору УПЦ (Київ, Залізничне шосе, 3), де протягом тижня перебувала у дерев’яному храмі на честь Всіх Святих.

11 квітня, в останній день перебування ікони у столиці України Літургію звершив Предстоятель Української Православної Церкви. Також в цей день з благословення Митрополита Володимира єпископ Макарівський Іларій відправив перед Вифлеємською іконою подячний молебень.

За повідомленням сайту УПЦ, Митрополит Володимир особисто вирушив до Святої Землі, у місто Вифлеєм, щоб повернути ікону. Предстоятель УПЦ також помолився у печері Різдва Христового.