Викрадачка українських дітей Львова-Белова з'явилась в окупованій Горлівці

Викрадачка українських дітей Львова-Белова з'явилась в окупованій Горлівці - фото 1
Російська омбудсменка Львова-Бєлова, на яку Міжнародний кримінальний суд видав ордер за незаконну депортацію українських дітей, приїжджала до захопленої РФ Горлівки. Злочинниця в окупованому місті влаштувала чергову цинічну показуху.

Про це повідомляє Кочегарка з посиланням на Е.Котин.

З початку повномасштабного вторгнення, за російськими даними, РФ “прийняла” близько 4,8 млн українців, серед них понад сімсот тисяч дітей! Лише офіційно Україна підтверджує депортацію понад 19,5 тис. неповнолітніх, і це лише задокументовані випадки.

На тлі всього цього Львова-Бєлова вирішила знову "засвітитися" - тепер в окупованій Горлівці, життя в якій зупинилося після приходу "російського світу", а дитинство українських дітей було вкрадено назавжди. Разом із місцевою колаборанткою Світланою Малахай вона пройшлася реабілітаційним центром, поспілкувалася зі співробітниками та батьками, а потім звично роздавала обіцянки та штампи про “турботу про дітей”. Говорила про “профілактику сирітства”, “підтримку сімей” та “доступну освіту” — саме та риторика, яку Кремль завжди використовує, щоб замаскувати реальні злочини.

З пропагандистської програми візиту не забули і про “музейну кімнату”, де школярів змушують вивчати російські фейки про “злочини українських нацистів”. Там же дітям показують “Книгу пам'яті”, написану в потрібному окупантам руслі, а шкільні фільми презентують підозрювану в депортаціях.
Але найцинічнішою стала заява Львової-Бєлової на адресу українських сімей, які шукають своїх дітей. Вона заявила журналістам, що у списках зниклих нібито "є діти, яких ніхто не шукає", і видала в ефір відверту брехню:

“Ми з вами розуміємо, що це штучно створена тема… немає жодних дітей, які були розлучені, які були насильно депортовані”.

Дійшло до абсурду — вона стверджує, що подібних випадків є “одиниці”.

За її словами, за весь період роботи вони "передали Україні всього 122 дитини", і то в ситуаціях "звичайних сімейних суперечок". Ці заяви повністю суперечать міжнародним даним та документованим фактам масових депортацій.

Крім того, Львова-Бєлова з уявним здивуванням розповіла і про те, що на Донбасі “практично не виявилося сиріт”, які потребують влаштування у сім'ї, і що більшість випадків – це “соціальне сирітство”, пов'язане з позбавленням батьків прав. Вона стверджує, що дітей “забирають родичі чи сусіди” та визнає, що випадки, коли дитина втрачає сім'ю через війну, – “поодинокі”.

Вона також привезла до окупованої Донеччини двох дітей з Орловської області, представивши це як “возз'єднання сім'ї”, що вкотре демонструє, як окупаційна система маніпулює долями українських дітей…