• Головна
  • Новини
  • Винуватця витоку внутрішніх документів Ватикану судитимуть восени...

Винуватця витоку внутрішніх документів Ватикану судитимуть восени

05.07.2012, 13:11
Винуватця витоку внутрішніх документів Ватикану судитимуть восени - фото 1
Імовірно наступного тижня закінчаться офіційні слухання Паоло Габріеле і буде сформульований акт обвинувачення.

камердинер.jpgСудовий процес над папським камердинером щодо витоку внутрішніх документів Ватикану розпочнеться  восени, не раніше жовтня, – повідомив журналістам прес-секретар Ватикану, повідомляє  Сatholicnews.

Він сказав, що імовірно наступного тижня закінчаться офіційні слухання Паоло Габріеле і буде сформульований акт обвинувачення. Однак, з огляду на відпустку, сам процес буде відкладено на осінь. «На цей час колишній камердинер може потрапити під домашній арешт», – сказав о. Федеріко Ломбарді. Він додав, що наразі колишній камердинер Папи є єдиним відповідачем у цій справі.

Незважаючи на відпустку триває розслідування комісії кардиналів, яка минулого тижня заслухала  ще п'ять осіб і ще цього місяця планує подати Папі остаточну доповідь у справі витоку внутрішніх документів Ватикану.

На брифінгу з журналістами о. Ломбарді також зазначив, що сьогодні розпочалося засідання Комісії кардиналів у економічних і організаційних справах  Святого Престолу. Окрім аналізу бюджетного балансу Ватикану і Святого Престолу, вона також займається банком Ватикану. Проте, як сказав прес-секретар Ватикану, призначення нового президента IOR можна очікувати найшвидше на початку жовтня.