• Головна
  • Новини
  • Вірмени перетворили захоплені мечеті Азербайджану у свинарники та стайні: вражаюче  відео...

Вірмени перетворили захоплені мечеті Азербайджану у свинарники та стайні: вражаюче  відео

23.10.2020, 11:31
Азербайджан на днях звільнив частину Зангіланського району від окупації Вірменії. Після звільнення військові Азербайджану виявили, що вірмени практично знищили їхні мечеті, а залишки самих будівель використовували як свинарники та стайні для корів.

Азербайджан днями звільнив частину Зангіланського району від окупації Вірменії. Після звільнення військові Азербайджану виявили, що вірмени практично знищили їхні мечеті, а залишки самих будівель використовували як свинарники та стайні для корів.

Вірмени перетворили захоплені мечеті Азербайджану у свинарники та стайні: вражаюче  відео - фото 60417

 

Будівлю перетворили в стійло для вирощування поросят, що є відкритим проявом неповаги до ісламу, пише видання Anadolu.

Про це інформуж 24 канал.

Жахливий стан мечетей війська Азербайджану виявили вже після деокупації частини регіону. Відео про це вже опублікували в соціальних мережах.

На опублікованих кадрах помітно майже знищену мечеть, а в тому, що від неї залишилося, просто живуть собі кілька свиней. На іншій світлині видно, як у стінах колись сакральної споруди стоять корови.

Помітно, що навіть військові вражені такив варваським ставленням ворога до релігійної споруди.

Вірмени перетворили захоплені мечеті Азербайджану у свинарники та стайні: вражаюче  відео - фото 60418

 

Конфлітк між Азербайджаном і Вірменією триває не лише довкола територій, а й на релігійному підґрунті. Адже вірмени – переважно православні християни, а азербайджанці – переважно мусульмани.

Відтак така зневага до релігії з боку ворога може лише загострити протистояння. В обох державах народ настільки ненавидить один одного, що багато людей готові йти добровольцями на фронт.