Created with Sketch.

Вірні УГКЦ здійснюють XIII Всеукраїнську патріаршу прощу до Крилоса

03.08.2025, 09:00

У серці давнього Галича — селі Крилос, 2 серпня розпочалася XIIІ Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Цього року паломники з різних куточків Івано-Франківської архиєпархії зібралися біля Галицької чудотворної ікони Матері Божої, щоб молитися за перемогу та мир в Україні.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, Богослужіння розпочалися із Великої вечірні з литією, яку очолив владика Микола Семенишин, єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, у співслужінні з численними священнослужителями.

Під час моління духовенство та миряни звершили урочистий обхід з Галицькою чудотворною іконою Матері Божої й свічками довкола Патріаршого прокатедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці.

Далі паломники, згідно з програмою прощі, мали духовну науку та Молебень до Пресвятої Богородиці. Згодом вірні єднатимуться в молитвах на оздоровлення, а також приступлять до мирування, молитимуться співану вервицю й здійснять похід до Княжої криниці.

Додамо, що XIІI Всеукраїнська патріарша проща до Крилоса триватиме до неділі, 3 серпня, а її кульмінацією стане Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук.

Читайте також
Католики Оприлюднено Постанови Синоду єпископів УГКЦ 2026 року
Сьогодні, 10:55
Католики До храму УГКЦ у Калуші передадуть мощі святого Івана Хрестителя
Вчора, 10:12
Католики Глава УГКЦ привітав владику Володимира Груцу з 25-річчям священства
Вчора, 09:18
Католики В УГКЦ оприлюднили Комунікат Синоду єпископів 2026 року
Вчора, 08:46