Виселення УПЦ МП: одіозні батюшки влаштували провокацію

Виселення УПЦ МП: одіозні батюшки влаштували провокацію - фото 1
УПЦ МП влаштувала скандал через те, що поліція нібито перешкоджає паломникам та не випустила з Чернівців автобуси до Почаївської лаври.

Українська Православна церква Московського Патріархату піднімає вірян на протести проти рішення держави виселити цю церковну організацію з центром управління у Москві з українських лавр. Вірян відправляють нібито на прощу у Почаївську лавру.

У Чернівцях поліції зупинила автобуси, які везли людей на неанонсований мітинг. повідомляє “Главком”.

Згодом представники УПЦ МП влаштували скандал: вони на відео заявили, що поліція нібито перешкоджає паломникам та не випускає з Чернівців автобуси з до Почаївської лаври. Заявили, що вірян нібито дві години утримували в заручниках, після чого автобуси конфіскували, а водія пенсійного віку начебто викликали з речами у воєнкомат.

У поліції ж заявили, що інформація про утримання прочан в автобусах не відповідає дійсності.

Про це повідомляє Медіа агентство АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції.

Люди вільно пересувалися, їх у цьому ніхто не обмежував, зазначають правоохоронці: “Водії транспортних засобів відмовились від поїздки, про що повідомили прихожан. Правоохоронці роз’яснили громадянам вимоги статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» в частині заборони проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів. Згодом громадяни розійшлися”.