• Головна
  • Новини
  • Владика Борис (Ґудзяк) закликав силовиків та їх оточення не брати на себе Каїнів гріх...

Владика Борис (Ґудзяк) закликав силовиків та їх оточення не брати на себе Каїнів гріх

20.02.2014, 20:15
Владика Борис (Ґудзяк) закликав силовиків та їх оточення не брати на себе Каїнів гріх - фото 1
Владика Борис наголосив, що важко цим людям буде надалі жити з тягарем цього гріха.

Борис.jpgЄпископ для українців греко-католиків Франції, країн Бенілюксу та Швейцарії, Президент Українського католицького університету владика УГКЦ Бориc (Ґудзяк) в ефірі «5 каналу» висловив співчуття родинам загиблих на Євромайдані. Він закликав не лише матерів, дружин та дітей силовиків, а й їх оточення всіма можливими засобами зупинити кровопролиття і «не брати на себе Каїнів гріх».

Єпископ назвав загиблих «чистими людьми, а не екстремістами», які віддали життя за Україну. Він закликав усіх запалити сьогодні свічки та вшанувати пам'ять тих, хто загинув за нас, за Україну бо, як наголосив владика Борис: «В Бозі ми переможемо, гідність і правда переможе».

За повідомленням медичної служби Майдану, у Києві 20 лютого було вбито від 70 до 100 осіб. Ця цифра не остаточна, інформація ще уточнюється.

Серед загиблих є викладач Українського католицького університету Сольчаник Богдан. Куля снайпера поцілила йому в голову.

Напередодні прес-служба Київської міської держадміністрації повідомила, що в бюро судово-медичної експертизи доставлено 67 тіл. Із загиблих 9 осіб померли в медичних установах.У свою чергу, МОЗ повідомило, що за меддопомогою у заклади охорони здоров'я звернувся 551 учасник масових заходів. Госпіталізовано 332 людини.