Владика Борис Ґудзяк: «Жоден ворог і супостат не подолає Бога живого, який є в наших серцях»

Владика Борис Ґудзяк: «Жоден ворог і супостат не подолає Бога живого, який є в наших серцях» - фото 1
До всесвітньої молитви за мир в Україні, яку ініціював Папа Франциск, на заклик Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава приєдналася і Філадельфійська митрополія УГКЦ.

Ми бачили чудо Незалежності України, чудо свободи нашої Церкви, розвиток нашої демократії. Молімся і будьмо певні, що Господь буде вірним своїм обіцянкам. Про це сказав владика Борис Ґудзяк під час цілоденного молитовного чування Української Греко-Католицької, яке транслювало «Живе телебачення», повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Лукава темнота огортає Україну… Але властиво, Україну огортає сьогодні теплота молитви всього світу... В Америці в молитві єднаються з Україною, з вами, з усіма, які моляться разом за мир і справедливість, за свободу і гідність», – сказав владика Борис.

«Жоден ворог і супостат, – наголосив митрополит Філадельфійський, – не подолає Бога живого, який є в наших серцях, який поселяє в наші душі Святого Духа. І Святий Дух стогне і благає Отця і Сина, щоб оберігав своїх вірних дітей в Україні, своїх возлюблених синів і дочок».

«У цю ніч Бог з нами, і ми разом у Бозі живемо в мирі і надії. Нехай мир молитви буде з нами усіма», – побажав владика Борис.