Владика УГКЦ Степан Сус очолив Літургію для української громади у Кишиневі

Владика УГКЦ Степан Сус очолив Літургію для української громади у Кишиневі - фото 1
У рамках душпастирського візиту до Молдови голова ПМВ владика Степан Сус очолив Божественну Літургію в катедральному соборі Божого Провидіння в Кишиневі. Із ним співслужили душпастирі для українців греко-католиків у Молдові о. Роман Поправка і о. Ігор Плевський та секретар ПМВ о. Роман Ільницький.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Мені надзвичайно приємно бути сьогодні у вашій спільноті, тут, серед вас. Цього року ми розпочали пастирські візити з вашої спільноти. У Молдові є багато українців, які люблять свій східний обряд, які готові свідчити Господа у своєму житті. І робити це не тільки в Церкві, а й на роботі, в школі, у різних обставинах нашого життя, де ми з вами опиняємось, - зазначив владика Степан. - Ми з вами прийшли до Бога, до цієї спільноти, яка складається з різних людей, з різними поглядами на життя, різним досвідом, але як одна християнська родина, яка називається Церква».

Після Літургії о. Роман Поправка подякував голові ПМВ за візит і спільну молитву. «Дякую за увагу до нашої парафії, за те, що ви у такий складний період знайшли час і приїхали до нас у Молдову. Для нас це свято. Дякую вам, владико, за молитву, за цю святу Літургію. Обіцяємо вірно служити Богові, Україні і українцям. Сьогодні ви нас надихнули на більш інтенсивну і ревну працю у Божому винограднику», - зазначив о. Роман.