19 березня о 08:56 в одній із келій на території Миколаївського собору що розташований в м. Кременець по вул. Шевченка виникла пожежа.
Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Тернопільській області.
На гасіння пожежі виїхав черговий караул 5 ДПРМ м. Кременець. Вогнеборці швидко ліквідували загоряння, врятувавши святиню від вогню.
Причина пожежі встановлюється, ніхто з людей не постраждав.