Created with Sketch.

Волинські рятувальники МНС прочитали лекцію священнослужителям

03.01.2012, 09:39

У Луцьку рятувальники МНС провели лекцію з дотримання вимог пожежної безпеки для благочинних і настоятелів храмів обласної Єпархії Української Православної Церкви.

У Луцьку рятувальники МНС провели лекцію з дотримання вимог пожежної безпеки для благочинних і настоятелів храмів обласної Єпархії Української Православної Церкви.

Щоб запобігти пожежам у храмах, рятувальники закликали священнослужителів подбати про наявність вогнегасників, навчили правилам їх зберігання та порядку використання, наголосили на необхідності стежити за справністю систем газового і електричних приладів, вимикати їх після завершення богослужінь.

Під час Різдвяних свят у храмах велелюдно і навіть найменша необережність парафіян з вогнем може призвести до загоряння одягу чи волосся. Рятувальники звернули увагу священослужителів на дотриманні простих правил безпеки в храмах, а також нагадали людям про необхідність дбати про пожежну безпеку і в себе вдома. Про це інформує УНІАН-релігії.

 

Читайте також
Україна і світ Представники ВРЦіРО провели в Брюсселі зустрічі з європейськими депутатами, дипломатами та релігійними діячами
Сьогодні, 16:06
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06