Волинянку обурив священик УПЦ МП, який на могилі воїна замінив прапор  України на хоругву з російським написом

12 квітня, 15:43
Суспільство
«Хто посягнув на державний прапор України в Піддубцях?», - допис з таким заголовком оприлюднила Надія Гадзінська, мешканка Піддубець Луцького району.

Про це повідомляє "Волинь".

«В нашому славному селі Піддубці, колисці патріотів і націоналістів, сталася дика і кричуща подія: священик Свято-Покровської церкви, який належить до МПЦ о. Миколай підняв руку на національний символ, державний прапор України!!! Що це???!!! Дикунство, зневага до жителів села, в якому він служить, чи це варварство, акт вандалізму і пропаганда «руского міра»?», - пише громадянка.

- ...І ось, на 30 році незалежності України, на 7 році війни з Росією, коли ми оплакали два юних життя односельчан від нової московської навали, коли залишились їхні сім’ї у вічній скорботі – намальовується о. Миколай зі своїми вірними послідовниками і стягують біля могили прапор України, натомість чіпляють хоругву з російським!!!! підписом «С нами Бог» - обурюється жінка.

- Люди добрі, відкрийте очі і уми! З цим лозунгом сьогодні московські попи благословляють російських солдат і їх смертоносну зброю, щоб сіяти розруху і смерть в нашій країні. Наскільки треба бути цинічним і підступним, щоб таке зробити???!!! Не ви, о. Миколай, насипали символічну могилу односельцям, не ви її доглядали, не ви встановлювали хрест на ній і не ви піднімали прапор України над юнаками, які прийняли смерть лише за те, що були УКРАЇНЦЯМИ. І не ваше право знімати стяг держави, замінюючи його московською облудою. Я щиро сподіваюсь, що наші односельчани, а ваші прихожани, з часом скинуть пелену з очей і усвідомлять, як їхніми руками ви будуєте «рускій мір» в українському селі, - додає Надія Гадзінська.