«Волонтерська Сотня» УКУ отримала з передової подяку

Подяка надійшла від військових 24 бригади ім. Данила Галицького (м. Яворова) за прально-банні комплекси.

«Дорога спільното УКУ,

прийміть щирі вітання і слова вдячності для цілої спільноти УКУ від військових 24 бригади ім. Данила Галицького (м. Яворова).

Перебуваючи у 2020 році вже шостий місяць на фронтовій лінії Луганщини, бійці щоденно використовують два прально-банні комплекси, виготовлені силами господарського відділу студентського містечка УКУ. Рівно ж подяка стосується подарованого 24-ій бригаді вантажно-пасажирського авто Рено-Маскот ІІ.

Нагадаємо, на оснащення комплексів та придбання авто були використані головно наші пожертви.

Як бачимо, сила спільноти, об’єднання у спільній праці мають довготривалий вплив на суспільство, особливо тих, хто несе надважливу службу у часі військової агресії щодо України.

Пам’ятаймо у молитві наших захисників, долучаймося до проектів підтримки Сотні УКУ. Особлива молитовна пам’ять полеглим у боях. У липні 24 бригада втратила бійця Тараса Матвіїва, котрий виніс у безпечне місце двох поранених побратимів, а сам загинув від вибуху чергової міни 120-го калібру.

Військові 24 бригади ім. Данила Галицького (м. Яворова)»

Крім листа-подяки, захисники поділились своїм відео, у якому розповідають, як подарунок УКУ їм допомагає вже протягом кількох ротацій.


Центр волонтерства УКУ “Волонтерська Сотня” – це волонтерське об’єднання викладачів, працівників та студентів УКУ, які на добровільних засадах присвячують себе соціальному служінню у Церкві та суспільстві. Користуючись своїми професійними знаннями і здібностями, ми плануємо різні заходи, націлені на надання посильної допомоги особам, громадським та державним інституціям у потребах. Сповідуючи місію УКУ, ми на християнських та патріотичних засадах виробляємо концепцію допомоги, зумовленої викликами сучасності.

Теги: #УКУ