Created with Sketch.

«Ворог може загасити світло в наших домівках, але ніколи не загасить наших сердець», — єпископи УГКЦ до енергетиків

26.02.2023, 12:25

Під час молитовного марафону в ефірі «Живого телебачення» зі словом до енергетиків звернувся владика Дмитро Григорак, єпископ Бучацький, та владика Микола Семенишин, єпископ-помічник Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Владика Микола помолився за героїв-енергетиків України та подякував за їхню жертовну на невтомну працю.

«Десятки з них загинули, десятки поранені, але вони вже перемогли на своїй ділянці фронту — енергетичній», — наголосив єпископ.

Владика також зазначив, що якими би страшними не були ці 365 днів, ми — незламні, ми — народ, який зберігає свою духовність, а тому здобуваємо волю. Він згадав, що ключем до нашої перемоги є кожен, хто здобуває нашу незалежність на своєму фронті. Та окремо владика звернувся до енергетиків, які зберігають світло в нашій країні, домівках і серцях.

«Вони показують, що ворог може загасити світло в наших домівках, але йому ніколи не вдасться загасити іскри любові наших сердець. Він може атакувати нашу інфраструктуру, але йому не під силу атакувати жагу до свободи», — зазначив єпископ.

Також владики подякували кожному українському енергетикові за те, що дарує світло в такий тяжкий для нас час.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
26 лютого, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
26 лютого, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
26 лютого, 10:55