• Головна
  • Новини
  • Ворожки напряму співпрацюють з дияволом, - священик-екзорцист...

Ворожки напряму співпрацюють з дияволом, - священик-екзорцист

13.01.2012, 15:25
Ворожки напряму співпрацюють з дияволом, - священик-екзорцист - фото 1
Верховна Рада України 12 січня ухвалила закон, що забороняє рекламу послуг ворожок, магів, знахарів, екстрасенсів на телебаченні, газетах та журналах.

exklusiv.gifВерховна Рада України 12 січня ухвалила закон, що забороняє рекламу послуг ворожок, магів, знахарів, екстрасенсів на телебаченні, газетах та журналах. За заборону проголосували 320 народних депутатів із 408, зареєстрованих у залі. Священнослужителі це рішення схвалюють, однак кажуть, що зробити це слід було набагато раніше.

о. Копійка«Який канал не включиш, а там чортівня, дивитися не хочеться», - поділився своїми враження священик УАПЦ о. Валерій Копійка.

«Заборона реклами на телебаченні це добре. Але це, як на мене, лише перший крок. За ним мав би бути й другий, третій... Зрозуміло, що викорінити це явище вкрай складно, проте це не означає, що маємо сидіти, склавши руки», - каже він.

О. Валерій нагадує, що проти ворожіння, відьмацтва, хіромантії, спіритизму Церква завжди виступала, називаючи це великим гріхом.

«Якщо відкриємо Старий Заповіт, то побачимо, що Господь категорично забороняє ці речі. Ворожбити у своїй практиці заграють із темними силами. Тому Церква негативно ставиться до їхньої діяльності. Це є гріхом проти першої Божої заповіді», - підкреслив священик.

Відомому греко-католицькому священику-екзорцисту Василю Пантелюку доволі часто доводиться рятувати людей, які стали жертвами відьом та ворожок. Він душпастирює на Донеччині, проте до нього за порятунком їдуть люди з усієї України та з-за кордону.

«Гадалка напряму співпрацює з дияволом. Тому допомогу від неї не варто чекати», - веде мову священик-екзорцист.

О. Василь Пантелюк розповів РІСУ, що ще вчора йому довелося втішати одного молодого чоловіка, який став жертвою ворожки:

о. Пантелюк«Історія дуже показова: він мав дівчину, любив її, планував побратися. проте, чи не перед самим весіллям, дівчина пішла до ворожки, аби та сказала чи підходить їй наречений. І ворожка порадила їй шукати іншого. А люди вже готувалися до весілля. Вона кидає свого хлопця. Не прислухається до свого серця, а лише до гадалки».

Священик зазначив, що бувають і фатальніші наслідки спілкування з ворожкою. Це, коли на кавовій гущі гадають, варто чи ні лягати на операцію. Або ж, коли після сеансів у людину вселяється диявол.

«Нечиста сила десь у 90% випадків вселяється у людей під час сеансу у якогось чаклуна-екстрасенса чи ворожки. Явище масове. Тим нещасним, які зверталися за допомогою, не те що не допомогли, а навпаки нашкодили, зробили ще гірше. Потім йдуть до церкви. Це після сеансів», - веде мову о. Василь.

Василь Пантелюк вважає, що держава повинна рішучіше боротися з цим злом, не гнівити Бога і нагадує, що усі великі імперії, де ворожіння, ідолопоклонство, поклоніння темним силам заохочувалося, погано закінчили.

«Ми знаємо, що всі великі імперії розпалися, бо поклонялися божкам, темним силам. Господь Бог ще у Старому Заповіті попереджав, щоб не було серед людей тих, які віщують, гадають. Ці речі йдуть усупереч волі Божій: Не знай інших Богів, не роби собі ідолів. А цим власне і займаються нині ворожки», - наголосив о Пантелюк.

Закон, що забороняє рекламу ворожок та трансляцію програм, у яких надаються послуги з ворожіння і платного знахарства вступить у силу через 10 днів після його опублікування. Його зареєстрували 8 квітня 2011 року. 4 жовтня 2011 року парламент підтримав законопроект у першому читанні. Ухвалити законопроект у другому читанні та в цілому Верховній Раді рекомендував профільний комітет.