• Головна
  • Новини
  • Вперше в Одесі Духовна рада християнських Церков провела Свято подяки...

Вперше в Одесі Духовна рада християнських Церков провела Свято подяки

30.09.2019, 14:57
Вперше в Одесі Духовна рада християнських Церков провела Свято подяки - фото 1
Віруючі різних Церков та багато одеситів та гостей міста взяли участь у святі подяки.

«Подяку Богу складайте»Вперше в історії Одеси на головній вулиці міста 28 вересня 2019 року відбулося Свято подяки. Свято організувала Духовна рада християнських Церков Одеси та області. В проведені свята взяли участь більшість об’єднань християнських церков Одеси. Головним гаслом свята були слова з Біблії «Подяку Богу складайте» (1 Сол. 5:18).

Віруючі різних Церков та багато одеситів та гостей міста взяли участь у святі подяки.

Як повідомив РІСУ Олександр Чернега, свято почалося о 15:00 з спілкування та ігор на відкритому просторі Міського саду. Діти та дорослі грали в настільні ігри, також був встановлений майданчик для гри у флорбол (церква м. Южне). Аплікації, скрапбукінг, театр тіней, гігантський боулінг, хрестики-нолики, метання дротиків організувала церква «Віра, Надія, Любов». Гра, спілкування, сміх, завзятість у грі створили атмосферу відкритості і доброзичливості.  

В цей самий час була відкритою картинна галерея з копіями картин видатних художників за євангельськими сюжетами.

На «Виставці здоров’я» бажаючим розповідали про здоровий спосіб життя, міряли тиск та перевіряли стан серця.

Друга частина свята була присвячена промовам та виступам священнослужителів та віруючих з словами та піснями подяки Господеві. 

Голова Духовної ради християн Одеси Олександр Димов помолився і подякував Богу за Його дари людям, якими ми можем радіти і славити Його. 

Свято продовжилося виступами священнослужителів і участю вірян різних конфесій. Пастор Лютеранської церкви Кузнєцов наголосив на тому, що ми часто звертаємо увагу на те, чого у нас немає, але забуваємо дякувати, радіти та насолоджуватися тим, що Бог дарував нам сьогодні.

Католицький священик отець Роман відзначив, що християнська Церква зробила значний внесок у розвиток світової культури. Мистецтво – це вияв духовності. Після чого був виконаний видатний музикальний твір «Аве Марія».

Музична частина програми включала спів відомої християнської співачки Дарини Кочанжи. Вона виконала три авторські пісні.

Важливою частиною свята була молитва подяки за «воду, хліб і Слово Боже». Священнослужителі привернули увагу до того, що такі звичні речі як вода, хліб і Біблія є дуже важливими і цінними для нас. Хліб і вода підтримують наше фізичне життя. Воно було б неможливе без них. Про це ми добре знаємо, хоча і не завжди пам’ятаємо. Так само Біблія є Словом Божим, яке живить наше духовне життя і дарує спасіння. Про це також слід знати, і пам’ятати слова Христа: «Не хлібом самим буде жити людина, але кожним словом, що походить із уст Божих». (Матвія 4:4).

Особливий святковий колорит у програму свята вносив оркестр духових інструментів баптистської церкви міста Ізмаїл. Виконання музикальних творів оркестром надихало, викликало благоговіння, піднімало дух та спонукувало до вдячності і поклоніння Господеві неба та землі.

У святі також брала участь єврейська месіанська громада. Виконання християнської пісні на єврейський енергійний мотив привнесло веселощі і жвавості у свято. 

На завершення програми проповідь виголосив голова Духовної ради християнських церков Одеси, старший пресвітер обласного об’єднання церков Євангельських-християн баптистів Олександр Димов. Він закликав всіх мати «вдячне серце», яке бачить велич Бога та цінує Божі дари. Вдячність – це риса, яку потрібно розвивати та виховувати. Свято подяки – це і є така подія, яка допомагає нам вчитися бути вдячними, цінувати Божі благословення і робити добро навколишнім. 

Свято Подяки в Одесі

Свято Подяки в Одесі

Свято Подяки в Одесі

Свято Подяки в Одесі

Свято Подяки в Одесі