Created with Sketch.

Всесвітня Рада Церков переносить зустріч круглого столу щодо України

15.10.2023, 09:19

Всесвітня Рада Церков переносить планове засідання круглого столу, присвячене діалогу між церковними організаціями України.

Про це повідомив генеральний секретар організації Джеррі Піллей, інформує oikoumene.org.

За словами Піллея, попри всі зусилля, внесені організацією протягом останніх місяців, присутні практичні та політичні перешкоди, що унеможливлюють участь Української Православної Церкви та Православної Церкви України як ключових учасників діалогу.

«Це робить наші плани нездійсненними на цей час», – пояснив Піллей.

Раніше делегація Всесвітньої Ради Церков відвідала Україну та Росію для вивчення можливостей встановлення діалогу між церковними організаціями.:

«Всесвітня Рада Церков завжди відкрита для організації та сприяння будь-якому такому діалогу, вивчення нових форматів та співпраці через свої церкви-члени задля досягнення миру в Україні та протидії аморальному насиллю війни. Перенесення засідання відбувся через практичні та політичні перешкоди, що затримують активну участь ключових релігійних організацій України. Всесвітня Рада Церков продовжує шукати альтернативні шляхи для продовження діалогу», - резюмував Піллей.

Читайте також
Україна і світ Ексгумаційні роботи в колишніх селах Острівки та Воля Островецька на Волині відбуватимуться у трьох локаціях
Вчора, 14:10
Україна і світ Зеленський: Україна зацікавлена у прискоренні ексгумацій на Волині
15 жовтня, 11:17
Україна і світ Туск у День пам’яті жертв Волинської трагедії закликав до правди, солідарності та примирення
15 жовтня, 14:39
Україна і світ Віцепрем’єр Польщі сьогодні на Волині разом з римо-католиками вшанують загиблих під час Другої світової війни
15 жовтня, 12:22