Марафон проходив 7 червня замість щорічної ходи. Телеканал «Надія» вів його пряму трансляцію. Кілька телеканалів, такі як «Еспресо», «5 канал», робили ретрансляцію марафону. Транслювали на 18 платформах соцмереж організацій -учасників події – це мусульмани, римо-католики, греко-католики, юдеі, православні Церкви.
Організатором сімейного телемарафону виступила Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, об’єднавшись із максимальною кількістю релігійних організацій, які могли стати учасниками.
Спільно було створено сценарій, кожна з організацій могла виступити в ролі експерта, також висловити свою думку або дати свою духовну оцінку того чи іншого питання.
Марафон було розділено на сім блоків. Кожен блок стосувався певної сфери сімейних відносин: «сім’я і суспільство», «сім’я і здоров’я», «сім’я і держава», «сім’я і віра».
У кожному блоці були представники різних церковних організацій і структур, які по-своєму висловлювали своє бачення на ту чи іншу проблему.
Було піднято багато проблем і отримано консультації фахівців: психологів, сексопатологів, вчених, різних сімейних консультантів. Не тільки духовні лідери могли висловити своє якесь побажання, але й ті профільні фахівці, які мають знання в певній сфері.
У програмі також прозвучало звернення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, виступали різні політичні діячі. Гостем на програмі був і посол Польщі.
За словами організаторів, марафон дійсно вийшов динамічним, різнобічним, актуальним.
В рамках марафону відбулося багато інтерактивних конкурсів, можна було зателефонувати в ефір.
Контакт-центр прийняв за той вечір близько ста дзвінків. Люди хотіли потрапити в ефір, дякували, відповідали на питання, брали участь у конкурсах. Глядачі були задоволені, телеканал транслював, як зазвичай, на супутнику, на сайті, у Фейсбуці, Ютубі.
Про це інформує Слово про слово з посиланням на сайт Церкви адвентистів