Всі канали Суспільного покажуть Богослужіння з нагоди 1032-ї річниці хрещення Руси-України

24.07.2020, 11:06
Культура
У вівторок, 28 липня, загальнонаціональні телеканали «UA: Перший», «UA: Культура» і «UA: Крим» та всі регіональні канали покажуть Літургію та молебень із нагоди 1032-ї річниці хрещення Київської Руси-України й Дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

«UA: Перший» покаже наживо Літургію і молебень, «UA: Крим» і філії наживо транслюватимуть тільки молебень, а на каналі «UA: Культура» покажуть запис двох частин Служби. Про це повідомила прес-служба Суспільного.

Через карантинні обмеження цьогоріч захід відбудеться без хресної ходи. Службу очолить Митрополит Православної Церкви України Епіфаній.

«UA: Перший» покаже:

з 9:00 до 11:30 Божественну Літургію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі.

З 13:00 до 14:00 глядачі побачать молебень біля пам’ятника святому рівноапостольному князеві Володимиру на Володимирській гірці.

«UA: Культура» покаже:

о 12:30 – запис одразу двох частин служби: у Свято-Михайлівському кафедральному соборі й біля пам’ятника князю Володимиру. Повтор о 19:00.

«UA: Крим» і регіональні телеканали покажуть трансляцію молебню з Володимирської гірки з 13:00 до 14:00.

Нагадаємо, що з початком карантину Суспільний мовник розпочав трансляції церковних Богослужінь для задоволення духовних потреб вірян, які через запроваджені обмеження не мали змоги відвідувати храми.