• Головна
  • Новини
  • «Я буду говорити з Папою про його візит в Україну», – Петро Порошенко напередодні візиту до Папи...

«Я буду говорити з Папою про його візит в Україну», – Петро Порошенко напередодні візиту до Папи

20.11.2015, 11:02
«Я буду говорити з Папою про його візит в Україну», – Петро Порошенко напередодні візиту до Папи - фото 1

Президент України Петро Порошенко на аудієнції у Папи Римського Франциска вручить понтифіку запрошення відвідати Україну та говоритиме з ним про постать митрополита Андрея Шептицького. Про це сказав Глава держави під час зустрічі з українською громадою у Римі, повідомляє прес-служба товариства «Свята Софія».

77ab8.jpg-yyy.jpgПрезидент України Петро Порошенко на аудієнції у Папи Римського Франциска вручить понтифіку запрошення відвідати Україну та говоритиме з ним про постать митрополита Андрея Шептицького. Про це сказав Глава держави під час зустрічі з українською громадою у Римі, повідомляє прес-служба товариства «Свята Софія».

«Я буду також говорити з Папою Франциском про його особисті дипломатичні можливості та ватиканської дипломатії загалом», – додав він.

Візит Петра Порошенка до Республіки Італія та Апостольського Престолу розпочався з молитви в соборі Святої Софії в Римі та зустрічі з українською громадою на території храму св. Софії. Сьогодні, 20 листопада, Президент зустрінеться з Святішим Отцем Франциском.