"Я дітей своїх також хрестив у лаврі", - Кличко не вважає Усика "ватником"

"Я дітей своїх також хрестив у лаврі", - Кличко не вважає Усика "ватником" - фото 1
Лідер партії УДАР, мер Києва, колишній чемпіон світу у надважкій вазі Віталій Кличко вважає боксера Олександра Усика проукраїнським та патріотично налаштованим спортсменом.

Про це Кличко розповів Яніні Соколовій у програмі "Рандеву", опублікованій 18 грудня на YouTube-каналі "5 каналу", передає видання Гордон.

Кличко переконаний – Усик не є "ватником".

"Я знаю, що він проукраїнець. Знаю, що він завжди підіймає український прапор, завжди представляє Україну, незважаючи на те, що Крим зараз окупований, і будь-якій людині, маючій український паспорт... У Криму їх виживають, витискують. Він завжди підкреслює: "Я кримчанин, Крим – це Україна, я люблю Україну, я українець". Може бути, комусь не подобаються погляди. Може бути, з політичної точки зору він робить якісь…" – сказав Кличко.

Він також спростував вплив Російської Православної Церкви на Усика.

"Я дітей своїх також хрестив у лаврі. Зараз мене можна розмалювати як "ватника". Так сталося, але цінності залишаються чіткі. Україна – незалежна держава. Ми будуємо країну незалежно від Росії. Якщо людина говорить російською – це не обов'язково він повинен бути кимось там. Це принцип – приліпити якесь клеймо до людини", – наголосив мер Києва.