Як пандемія вплинула на Церкву: презентація книги про «онлайн-причастя»

27.07.2021, 08:30
Анонс
Як пандемія вплинула на Церкву: презентація книги про «онлайн-причастя» - фото 1
29 липня (початок о 19:00) у Преображенському соборі м. Києва (вул. Маршала Конєва, 3а) відбудеться презентація книги «Феномен онлайн-причастя. Рефлексії. Полеміка. Перспективи», підготовленої Фондом пам’яті Блаженнішого митрополита Володимира та Центром релігійної безпеки.

У презентації візьмуть участь автори збірки, єпископат, духовенство та віряни Православної Церкви України, релігієзнавці, публіцисти, журналісти, а також представники громадськості.

Починаючи з весни 2020 року людство жило в принципово нових умовах карантинних обмежень. Більшість контактів та спілкування було переведені в дистанційній формат. Як це відобразилося на релігії, на Церкві, основою якої є громада, тобто спільнота вірних? Як нові умови трансформували обряди і таїнства? Врешті решт, як коронавірус вплинув на розуміння віри і найсокровенніше – Причастя?
Феномен «онлайн-причастя» став справжнім богословським викликом для дослідників, духовенства і вірян, який змушує наново усвідомлено осмислювати основи православної віри і церковного передання.
Як пандемія вплинула на Церкву: презентація книги про «онлайн-причастя» - фото 76205