Created with Sketch.

Якщо провина підривників храму в Запоріжжі буде доведена, вони повинні будуть відшкодувати Церкві 400 тис. грн збитків

08.02.2011, 16:10

Тільки близько 270 тисяч з них – вартість церковного майна: світильників, меблів, образів та іншого.

Днями у Жовтневому суді Запоріжжя пройшло друге засідання у справі паламарів. Тепер крім кримінальної справи проти трьох підозрюваних подали цивільні позови представники запорізької влади, виконком міськради, а також запорізька єпархія УПЦ. У разі, якщо провину паламарів доведуть, влади і єпархія будуть домагатися відшкодування матеріального збитку – винним доведеться виплатити компенсацію у розмірі 403 тис. грн. Тільки близько 270 тисяч з них – вартість церковного майна: світильників, меблів, образів та іншого. Про це повідомляє газета «Сегодня».

Нагадаємо, що 28 липня 2010 року в Свято-Покровському храмі Запоріжжя прогримів вибух, в результаті якого постраждали дев'ять осіб і загинула 80-річна черниця. На лаві підсудних опинилися троє підозрюваних, яких звинувачують за п'ятьма статтями Кримінального кодексу. Одна з них – ч. 2 ст. 115 «Умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя групи людей».

Читайте також
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29