Єпископ організував біблійний конкурс — на ТікТоку

01 жовтня, 12:30
Світові
Єпископ організував біблійний конкурс — на ТікТоку - фото 1
Єпископ із Болівії запросив своїх вірян до участі в біблійному конкурсі на ТікТоку. Мета конкурсу — євангелізація через соцмережі, а соцмережі, на переконання єпископа, нині доступні для кожного.

Про це овідомляє Католицький часопис CREDO.

«Метою ініціативи є промоція читання Біблії у наших спільнотах», — сказав для ACI Prensa Мойзес Рохас Кастро, диякон, співпрацівник душпастирського вікаріату дієцезії Ель Альто.

Для молоді, додав він, це спосіб пізнати Святе Письмо, його персонажів та ситуації.

«Ідеться про те, щоб Біблія була доступна кожному, щоб вона була частиною нашого життя», — підкреслив диякон.

Біблійний конкурс має два етапи. На першому етапі треба зробити коротке відео на ТікТоку із заохоченням читати Біблію. На завершення треба повідомити глядачам, що джерело цього матеріалу — Святе Письмо.

На другому етапі ролики оцінюватиме експертна група. Буде взято до уваги кількість смайликів під відео. Вибрані й нагороджені матеріали будуть переслані на офіційну сторінку дієцезії Ель Альто.

Мойзес Рохас Кастро пояснив, що «група, відповідальна за оцінку роликів, візьме до уваги матеріали, які не міститимуть слів, жестів чи образливих дій у напрямку Церкви».

«Ми хочемо, щоб це був конкурс, у якому ми беремо участь як брати і який може викликати кращий підхід до Святого Письма. Вся ця ініціатива має поставати в кліматі братерства, поваги до Божого Слова», — пояснює бразильський диякон.