Created with Sketch.

Єпископ УПЦ освятив нові станції столичного метрополітену

16.12.2010, 12:19

Вікарій Київської митрополії УПЦ єпископ Васильківський Пантелеймон (Поворознюк) 15 лютого з благословення Предстоятеля УПЦ освятив нові станції столичного метрополітену.

Вікарій Київської митрополії УПЦ єпископ Васильківський Пантелеймон (Поворознюк) 15 лютого з благословення Предстоятеля УПЦ освятив нові станції столичного метрополітену. Він також взяв участь в урочистому відкритті дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії Київського метрополітену.

Від імені Митрополита Володимира владика УПЦ привітав прем’єр-міністра України Миколу Азарова, голову КМДА Олександра Попова та всіх, «хто потрудився заради цієї доброї справи».

За інформацією прес-служби УПЦ, в освяченні нових станцій метрополітену також взяли участь голова Служби протоколу УПЦ протоєрей Валерій Кравець та секретар Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоєрей Сергій Котик.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28