Created with Sketch.

Єпископи УГКЦ розповіли Нунцію про напрацювання Синоду

19.02.2013, 09:49

Учасники Постійного Синоду Єпископів УГКЦ 18 лютого відвідали Апостольську нунціатуру в Києві.

Учасники Постійного Синоду єпископів УГКЦ 18 лютого відвідали Апостольську нунціатуру в Києві. Владики розповіли Архиєпископу Томасові Едварду Галліксонові, Апостольському нунцію в Україні, про напрацювання Синоду щодо проведення Міжнародної всецерковної проші до Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі-України, яка відбудеться 18 серпня, та освячення самого собору під час паломництва.

Крім того, як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, єпископи поділилися своїми враженнями від відвідин цими днями парафій Донецько-Харківського екзархату. Зазначимо, що вони, зокрема, очолили Літургії в Харкові, Полтаві та Сумах.

Читайте також
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29