• Головна
  • Теми
  • Єрархія УПЦ та влада України на Володимирській гірці подякували Богу за рік, що минає та просили благословення на рік наступний...

Єрархія УПЦ та влада України на Володимирській гірці подякували Богу за рік, що минає та просили благословення на рік наступний

24.12.2010, 12:26
Єрархія УПЦ та влада України на Володимирській гірці подякували Богу за рік, що минає та просили благословення на рік наступний - фото 1
Предстоятель Української Православної Церкви у співслужінні собору архитєреїв УПЦ та духовенства Київської єпархії 24 грудня відслужив подячний молебень на Володимирській гірці. Це богослужіння традиційно звершується ним наприкінці кожного року.

girka.jpgПредстоятель Української Православної Церкви у співслужінні собору архитєреїв УПЦ та духовенства Київської єпархії 24 грудня відслужив подячний молебень на Володимирській гірці. Це богослужіння традиційно звершується ним наприкінці кожного року. Разом з духовенством молилися Президент України Віктор Янукович, Прем’єр-міністр Микола Азаров, Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк, голова КМДА Олександр Попов, члени уряду та інші високопосадовці. а також інші високопосадовці та представники дипломатичного корпусу.

Як повідомляє офіційний сайт УПЦ, перед початком богослужіння Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словом повчання.

«Як справжні християни ми сьогодні складаємо нашу молитву Господу Богу, благословення якого спочиває на всіх просторах, у всіх серцях людських. Ми приносимо подяку Богові за Його милість, яку Він  щедро посилав на нас і просимо благословення на наступаючий рік. Нехай Господь почує нашу молитву, яку підносимо у ніг нашого Хрестителя – рівноапостольного князя Володимира, нехай пошле нам злагоду, мир, добробут і покриє нас своєю милістю, яка ніколи не залишає людину, яка звертається для цього. Господи, помилуй і спаси всіх нас, вразуми і настав, дай сил і крепості служити нашій Православній Церкві та народу України», – сказав він.

Після молебню Митрополит Володимир та Віктор Янукович приклалися до ікони Хрестителя Русі – рівноапостольного князя Володимира з часткою його чесних мощей.