Євангельські християни України молитимуться за Ізраїль

01.10.2012, 12:39
Євангельські християни України молитимуться за Ізраїль - фото 1
У Києві і інших містах України 13 жовтня відбудеться Щорічна міжцерковна молитва за Ізраїль. Рішення про необхідність проведення єдиної міжцерковної молитви за Ізраїль було прийнято ще 14 травня на зустрічі єпископів та пасторів євангельських церков у в Києві.

Молитва за ІзраїльУ Києві та інших містах України 13 жовтня відбудеться Щорічна міжцерковна молитва за Ізраїль. Рішення про необхідність проведення єдиної міжцерковної молитви за Ізраїль було прийнято ще 14 травня на зустрічі єпископів та пасторів євангельських церков у в Києві.

Як повідомляє портал invictory.org, захід ініціювали Григорій Комендант, голова духовно-консультативної ради Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських християн-баптистів та Ради старійшин Київської єврейської месіанської общини.

В результаті обговорення було прийнято рішення провести першу міжцерковну молитву за Ізраїль 13 жовтня 2012, а в подальшому проводити її щороку в першій половині жовтня і дати їй назву «Щорічна міжцерковна молитва за Ізраїль». Для організації Молитви створено Оргкомітет, до якого увійшли представники церков-учасників, а очолив його Григорій Комендант.

У міжцерковній молитві за Ізраїль візьмуть участь: Об'єднання євангельських Церков «Українська Місіонерска Церква», єпископ Валерій Решетинський; Всеукраїнський Союз Церков ЄХБ, голова В'ячеслав Нестерук; Українська Євангельська Теологічна семінарія і представництво Лозанського конгресу в Україні, ректор Анатолій Глуховський; Всеукраїнський Союз Християн Віри Евангельскої п'ятидесятників, старший єпископ Михайло Паночко; Об'єднання Християнської Євангельської Церкви Живого Бога, єпископ Сергій Балюк; Об'єднання «Церква Назорянина», єпископ В. Масюк; Міжнародне міжконфесійне служіння «Рух Шукачів Бога», лідер і засновник Сергій Шидловський; Київска єврейска месіанська община, старший рабин Борис Грисенко.

Крім Києва «Молитва за Ізраїль» відбудеться в Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Сумах, Вінниці, Львові, Черкасах, Бердичеві, Ромнах, а також у Мінську (Білорусь), Москві (Росія), Санкт-Петербурзі (Росія) і Орландо (США ).

Учасники молитовних зборів в цей день будуть молитися за державу Ізраїль і її уряд, за Єрусалим і інші міста Ізраїлю, за сусідні з Ізраїлем держави, а також проти антисемітизму в різних сферах суспільства і за порятунок євреїв.

Пряму трансляцію Молитви можна буде дивитися на інтернет-ресурсах http://Bog.tv і http://radio.baruhaba.org.ua.