YouTube заблокував відео священика, який звинуватив Путіна у створенні "концтабору Сатани"

11.06.2020, 11:43
Світові
Схиігумен Сергій - фото 1
Схиігумен Сергій
До цього схиігумену Сергію заборонили читати проповіді та публічно висловлюватися.

YouTube заблокував відео схиігумену Сергія «Хто готує рабство в Росії» начебто через політику сервісу про «розпалювання ненависті».

У ролику священнослужитель критикує Володимира Путіна за те, що той «підписав всі документи, які стосуються ідентифікації особистості, біометрії, добровільної згоди на обробку персональних даних».

На думку проповідника, росіяни через ці нововведення потраплять в залежний стан.

«Дорогі брати і сестри, чому ви мовчите, коли тих, хто говорить правду, хочуть притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності? Чому в Росії створюється фашистський концтабір Сатани?» – заявляє схиігумен Сергій.

Він також закликав писати на YouTube, у «ВКонтакте», у ФСБ, у прокуратуру, в поліцію, в СК з проханням притягнути до відповідальності Путіна, Мішустіна Собяніна і всіх, хто брав участь у впровадженні цифрової ідентифікації, біометричних документів, цифрових номерів».

Відомо, що 27 квітня священику заборонили читати проповіді і публічно висловлюватися. В єпархії заявили, що висловлювання схиігумена Сергія не виражають їхню позицію.

27 травня його заборонили в служінні і заборонили покидати територію Іоанно-Богословського чоловічого монастиря без письмового благословення митрополита.

Джерело: УНІАН