Created with Sketch.

З воріт Покровського монастиря в Києві зняли скульптуру російського царя Миколи II

03.09.2023, 12:01

У Києві з вхідних воріт собору Свято-Покровського монастиря Київської єпархії УПЦ МП зняли бронзову скульптуру російського царя Миколи II.

Про це повідомив народний депутат України Ростислав Павленко.

За його словами, демонтаж ініціювали народні депутати. Вони направили відповідне звернення до Служби Безпеки України.

"Як памʼятаєте, ми з колегами подавали депутатське звернення до СБУ щодо неприпустимості зображення на воротах Свято-Покровського монастиря в Києві ніколая ІІ кривавого", – написав Павленко.

Він зазначив, що в СБУ отримали депутатське звернення та демонтували зображення царя.

Теги: #Микола ІІ
Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
03 вересня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
03 вересня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
03 вересня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
03 вересня, 09:59