Created with Sketch.

За підтримки УГКЦ мешканці Подільська отримали автомобіль швидкої допомоги

18.12.2024, 13:59

Екзарх Одеський УГКЦ Михаїл Бубній 17 грудня освятив і передав Подільській міській лікарні реанімобіль.

Про це повідомляє прес-служба Одеського екзархату.

В урочистій події взяли участь представники місцевої влади м. Подільська Одеської області, медичні працівники, настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Подільськ о. Андрій Кічура та голова комісії охорони здоров’я Одеського екзархату о. Олександр Більський.

Завдяки співпраці комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я з Асоціацією «Sermig — Arsenale della Pace», автомобіль було передано для потреб місцевій лікарні. Окрім автівки благодійники передали близько 10 тонн допомоги: медикаменти, одяг, ковдри та ін.

Читайте також
Суспільство Навчання семінаристів в умовах війни на прикладі України є однією з тем 99-ї Пленарної асамблеї ROACO
18 грудня, 10:57
Суспільство Нафтогаз профінансує відновлення Києво-Печерської лаври та кіностудії Довженка
18 грудня, 09:02
Суспільство Конгрес мусульман України роздав 12 тонн жертовного м’яса
18 грудня, 16:54
Суспільство Глава УГКЦ вручив відзнаку «Світле серце вдячності» салезіанину о. Михайлові Чабану
18 грудня, 09:02