• Головна
  • Запрошуємо у Львівські Бескиди до гірського монастиря в Розгірче...

Запрошуємо у Львівські Бескиди до гірського монастиря в Розгірче

27.04.2011, 11:36
Високі гори Бескиди, гірські ріки та потоки, незаймана природа, чисте повітря кличуть Вас з друзями в одноденну автобусні мандрівку "ПЕРЛИНИ КАРПАТ" з циклу “Невідома Львівщина”

Високі гори Бескиди, гірські ріки та потоки, незаймана природа, чисте повітря кличуть Вас з друзями в одноденну автобусні мандрівку "ПЕРЛИНИ КАРПАТ" з циклу “Невідома Львівщина”

План туру: виїзд зі Львова (09:00) – Розгірче (огляд наскельного монастиря) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Урич (огляд наскельної фортеці та музею і обід) – Львів (повернення о 20:30).

На Вас чекають:

Розгірче. В цьому карпатському селі знаходиться скельний монастир (XIII-XIX ст.), який є унікальним двоярусним печерним комплексом. Від монастиря відкривається чудовий краєвид на навколишні хребти Сколівських Бескидів та річку Стрий.

Кам’янецький водоспад. Кам’янецький водоспад – диво природи, це каскад водоспадів висотою 7 метрів, який знаходиться в Національному природному парку “Сколівські Бескиди”. Вважається, що якщо дівчина зранку скупається у водоспаді, то протягом року вдало вийде заміж

Урич-Тустань. Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів: Чотири велетні, Орел, Мала скеля, Гострий камінь, Жолоб та інші. Урицькі пісковики – природній об’єкт, який має наукову, естетичну, рекреаційну та історико-культурну цінність.

В ІІІ тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в ІХ-ХІІІ ст. на скелях був давньоруський оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари. Тустань був важливим стратегічним пунктом і входив у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства.

Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду.

* * *

Ініціатори: Громадська організація “Підкова”, Інститут Громадського Лідерства (екскурсія проводиться на замовлення ЛМГО “Підкова” - ПП “Крилос Ком”, ліцензія № 329930 серія АВ від 08.06.2007р.).

ВАРТІСТЬ екскурсії – 120 грн.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях та національних парках, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї, національні парки та харчування.

Вартість вхідних квитків:

- водоспад Кам'янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: дорослі - 4 грн./особа, діти до 14 років – 2 грн./особа, діти до 10 років – б/к;

- наскельна фортеця «Тустань»: вхід в музей - 5 грн. дорослі, 2 грн. школярі, діти, пенсіонери, вхід в заповідник: 5 грн. дорослі, 2 грн. школярі, діти, пенсіонери.

Кожен учасник екскурсії отримає в подарунок карту “Туристична Львівщина” з 250 природними та історичними пам’ятками області.

Дата проведення: понеділок, 02 травня 2011р.

Запис на екскурсію за контактами:

  • Юрій т. +38-(097)-063-43-23, +38- (068)-844-33-80, [email protected]
  • Ігор т. +38- (067)-370-63-20, +38- (093)-46-88-777

План наступних екскурсій на http://www.vidviday.com.ua/