Папський посланець кардинал Дзуппі завершив перемовини у Москві

Папський посланець кардинал Дзуппі завершив перемовини у Москві - фото 1
У комюніке Святого Престолу зазначається, що результати будуть передані Папі з огляду на подальші кроки, які слід зробити як на гуманітарному рівні, так і в пошуках шляхів до миру.

Джерело: Vaticannews

Ватиканська прес-служба поширила комюніке Святого Престолу, в якому підсумовує триденний візит до Москви Папського посланця кардинала Маттео Дзуппі, який від 28 до 30 червня перебував у російській столиці з метою «визначити гуманітарні ініціативи, які можуть відкрити шляхи для досягнення миру».

У повідомленні зазначається, що протягом трьох днів кардинал «зустрівся з Юрієм Ушаковим, помічником президента Російської Федерації з питань зовнішньої політики, та Марією Львовою-Бєловою, Уповноваженою при президентові Російської Федерації з прав дитини. Під час переговорів було наголошено на гуманітарному аспекті ініціативи, а також йшлося про необхідність досягнення бажаного миру».

Відбулася зустріч з очільником РПЦ Кирилом.

«Під час короткого візиту до храму святого Миколая в Толмачах, що в Третьяковській галереї, Його Еміненція зупинився в молитві перед іконою Володимирської Божої Матері, Якій він ввірив свою місію», – йдеться в повідомленні для преси.

Папський посланець «зустрівся з єпископами Конференції католицьких єпископів Росії, разом з якими, з великою групою священиків і в присутності послів та представників Міністерства закордонних справ, очолив урочисте Богослужіння в катедральному соборі Архидієцезії Божої Матері в Москві».

«Це була нагода передати католицькій спільноті близькість, пам'ять і молитви Святішого Отця», – зазначається в комюніке, яке завершується словами про те, що «результати візиту будуть доведені до відома Святішого Отця з огляду на подальші кроки, які слід зробити як на гуманітарному рівні, так і в пошуках шляхів до миру».

Як РІСУ інформувала, Путін відмовися від зустрічі з посланцем Папи кардиналом Дзуппі.