• Головна
  • Новини
  • Завершується реєстрація на "Європейські Дні довіри Тезе" у Берліні...

Завершується реєстрація на "Європейські Дні довіри Тезе" у Берліні

19.11.2011, 13:11
Завершується реєстрація на "Європейські Дні довіри Тезе" у Берліні - фото 1

Наступна зустріч християнської молоді Європи під егідою спільноти Тезе відбудеться у Берліні з 28 грудня по 1 січня 2012 р. Близько 30 000 молодих людей з усіх кінців Європи та інших континентів прибудуть до столиці Німеччини на запрошення Католицької і Протестантської Церков та мерії Берліна.

Taize_Berlin.jpgНаступна зустріч християнської молоді Європи під егідою спільноти Тезе відбудеться у Берліні з 28 грудня по 1 січня 2012 р. Близько 30 000 молодих людей з усіх кінців Європи та інших континентів прибудуть до столиці Німеччини на запрошення Католицької і Протестантської Церков та мерії Берліна.

Учасники зустрічі проведуть 5 днів у загальних молитвах і дискусіях з духовних, соціальних, політичних, економічних і культурних питань. Запланована також зустріч учасників екуменічного форуму в будівлі Рейхстагу з членами німецького федерального парламенту на тему: «За більш справедливий світ: політика і громадянська відповідальність», повідомляє Sedmitza.ru.

Молоді люди на прохання брата Алоїза, який очолює екуменічну спільноту Тезе, привезуть із собою ліки і медичні матеріали першої необхідності, які в рамках проекту гуманітарної допомоги будуть направлені до лікарні та диспансери сільських регіонів Північної Кореї.

Українці щороку беруть активну участь у европейських Днях Довіри ТЕЗЕ – і традиційно українська делегація є однією із найчисельніший. Цього року окрім груп католицької молоді у Берлін прямує велика кількість учасників із різних протестантських церков.

Дізнатись подробиці участі та як подати заявку на реєстрцію можна на нашому сайті. Прийом документів завершується 25 листопада.