Зеленський вирішив прогнати з Офісу президента Трофімова - лобіста УПЦ МП

Зеленський вирішив прогнати з Офісу президента Трофімова - лобіста УПЦ МП - фото 1
Невдоволення результатами місцевих виборів Володимир Зеленський вирішив висловити відставкою першого заступника голови Офісу президента Сергія Трофімова.

Про це ZN.UA повідомили джерела в ОПУ.

Якщо це рішення залишиться в силі, то ним, як йдеться у повідомленні, будуть дуже засмученими в Державній архітектурно-будівельній інспекції та в керівництві УПЦ МП. А зрадіє цьому глава Офісу президента Андрій Єрмак, давно прагнув позбутися Трофимова і взагалі почати кадрове оновлення Офісу голови держави.

Єрмак вважає, що компетентність команди, набраної в ОПУ з минулого життя Зеленського і екс-глави Офісу президента Андрія Богдана, себе вичерпала. Результат виборів став доказом.

Очікується, що в разі, якщо проект указу щодо відставки Трофімова буде підписаний і оприлюднений, то регіональною кадровою політикою займеться Кирило Тимошенко. Від цього варіанту голова ОПУ не в захваті, але президент велів "працювати разом".

25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. Згідно з екзит-полами, "Слуга народу" провалилася практично по всій Україні.

Трофимов - колишній продюсер "Студії Квартал 95" - серед іншого займається в Офісі президента питаннями церковної політики. Сам політик не приховує, що є прихожанином Церкви Московського Патріархату і відвідує Києво-Печерську Лавру.

Як писала РІСУ, Сергій Трофимов і його дружина Анастасія нещодавно повінчалися у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі у Феофанії УПЦ МП. Проводив вінчання Митрополит Онуфрій.

Раніше повідомлялося, що на Літургії у монастирі УПЦ МП під Києвом взяв участь чоловік, схожий на першого заступника керівника Офісу президента України Сергія Трофимова.
.