Журналісти дізналися цікаві факти про організацію відпочинку Патріарха Кирила на дачі біля Путіна

06 березня, 11:31
Православні
Журналісти дізналися цікаві факти про організацію відпочинку Патріарха Кирила на дачі біля Путіна - фото 1
Патріарх Кирило любить релаксувати в тиші на узбережжі Чорного моря поруч з Геленджиком, тому місцеві кафе закривають, а відпочиваючих виселяють з сусіднього санаторію.

За даними журналістів Readovka, резиденція належить Московській Патріархії, а особистою дачею Патріарха вона стала за 22 мільярди рублів. Офіційно її називають "духовним центром", але на ділі туди приїжджає тільки патріарх, повідомляє Главред з плсиланням на телеканал Сurrenttime.tv.

За словами одного з авторів розслідування - журналіста Анастасії Мілюкової, спочатку журналісти отримали документи на будівництво духовного центру.

"Спочатку вартість цього духовного центру була 500 мільйонів рублів, плюс-мінус кілька тисяч. Відповідно, ціна почала зростати, ділянка почала розширюватися і виросла до 22 мільярдів. Тому така сума. Це все теж випливає з документів, які ми отримали на руки", - пояснила вона.

Вона стверджує, що там ще жодного разу не проходило жодного богослужіння, проте туди постійно приїжджає патріарх відпочивати.

"Більш того, саму ділянку і прилеглу територію – ліси і все, що знаходиться біля дороги, – охороняють співробітники ФСО, тому дуже складно там навіть прогулятися. Це створює величезні проблеми для місцевих жителів, для туристів... він (Патріарх Кирило, - ред.) приїжджає заради відпочинку, заради цього виселяють з сусіднього санаторію людей – з кімнат, які дивляться на сам цей палац. Більш того, оскільки це південь Росії, там дуже багато кафе, і щоб не було гучної музики, як я розумію, представники патріарха обходять ці кафе і попереджають, щоб не шуміли. Патріарх любить спокій і анонімність", - розповідає автор розслідування.

За словами Мілюкової, на "дачі Кирила" також є виноградники: "Він ще й, судячи з усього, любить пити вино власного виробництва. Ми готуємо продовження цього розслідування, у нас на руках є документи, ми зараз їх перевіряємо, які свідчать про те, що в палаці Патріарха таке ж багаство, як і в палаці його сусіда – Путіна".