Злодії грабували храм і одночасно просили священика відпустити їх гріхи

08.10.2020, 09:28
Світові
Злодії грабували храм і одночасно просили священика відпустити їх гріхи - фото 1
За фактом пограбування поліція завела кримінальну справу, адже на відміну від церкви, закон жорсткіший.

Пара грабіжників попросили священика відпустити гріхи після того, як пограбували церкву. Про це повідомляє сайт "Коментар" з посиланням на New York Post.

Так, стало відомо, що Соломон Укейма, парафіяльний священик ордена Святого Августина в місті Макурді, Нігерія, повідомив місцевій владі про пограбування його церкви. Ця історія була б пересічною, якби не одне "але" — збираючи цінності по церкви на очах у священика, злодії одночасно просили у нього прощення за скоєний гріх.

"Вони благали мене про прощення, грабуючи все підряд. Один з них, забираючи все, що він вибрав, говорив: "Прости нас, святий отець!" А потім вони зібрали награбоване і втекли. Але мене вразив їх спокій", — розповів священнослужитель.

Інцидент стався вночі — злодії проникли у двір храму близько 2 години, а потім дісталися до кабінету пастора, де і застали його. Вони забрали телефони, звукове обладнання, одяг, харчові продукти. Також злодії зажадали у священика 5 мільйонів нігерійських найр (близько $ 13 тис), але таких грошей у нього не виявилося.

Також священик підкреслив, що пробачив їх, бо вони не відають, що творять.

Поліція міста підтвердила факт пограбування. Було заведено кримінальну справу.