Знешкоджено диверсантів біля Михайлівського Золотоверхого монастиря

Фото архівне - фото 1
Фото архівне
Сьогодні близько півдня російські диверсанти намагалися проникнути на територію Михайлівського Золотоверхого монастиря, що в центрі Києва. Охоронці монастиря не пустили цю диверсійну групу та знешкодили її. А також знищили мітки, які диверсанти встигли нанести на об’єкти поблизу монастирського муру.

«Диверсантів затримали, допитали і передали, куди належить», — повідомив архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря). Він також зазначив, що Митрополит Епіфаній подякував охоронцям за пильність.

Знешкоджено диверсантів біля Михайлівського Золотоверхого монастиря - фото 88106
Знешкоджено диверсантів біля Михайлівського Золотоверхого монастиря - фото 88107

Владика Євстратій нагадав, що перед початком війни Путін у своїй промові однією з претензій до України назвав існування тут незалежної від Росії Церкви. Також, за свідченнями міжнародних партнерів, окупанти склали списки лідерів українського суспільства і держави для розшуку і знищення.

«Ці публічні повідомлення, а також інформація, яку не можна зараз оприлюднити, отримана від українських і міжнародних джерел, дали підстави об’єктивно вважати, що серед цілей російського терору – Предстоятель ПЦУ, — зазначає речник ПЦУ. – Враховуючи це, були вжиті особливі заходи безпеки, щоби попередити непоправні наслідки для Помісної Церкви і України в цей час боротьби за свободу, якби ворог досяг успіху свого задуму».

Владика Євстратій запевняє, що Предстоятель ПЦУ має надійну охорону і нікуди не збирається виїжджати з Києва. Натомість постійно працює: спілкується з архиєреями та духовенством на місцях, із закордонними друзями підносить молитви.