Created with Sketch.

Зв'язками з релігійними організаціями у Держдумі будуть опікуватись комуністи

27.09.2016, 12:18

У Держдумі сьомого скликання представники КПРФ очолять п'ять комітетів, в тому числі комітет у справах громадських організацій та релігійних об'єднань, повідомив журналістам у понеділок лідер партії Геннадій Зюганов.

У Держдумі сьомого скликання представники КПРФ очолять п'ять комітетів, в тому числі комітет у справах громадських організацій та релігійних об'єднань, повідомив журналістам у понеділок лідер партії Геннадій Зюганов.

Комуністи очолять також комітет у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків з співвітчизниками, у справах сім'ї, жінок і дітей, з питань аграрної політики, а також з регіональної політики.

У Держдумі попереднього скликання зв'язку з релігійними організаціями займалася фракція ЛДПР, зазначає Інтерфакс.

Нагадаємо, що Верховна Рада України затвердила постанову про невизнання легітимності виборів у анексованому Криму і усього складу Держдуми РФ сьомого скликання.

Читайте також
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58