• Головна
  • Новини
  • Звернення УКУ: «Службових розслідувань мало – потрібен міжнародний Трибунал»...

Звернення УКУ: «Службових розслідувань мало – потрібен міжнародний Трибунал»

27.02.2014, 10:35
Звернення УКУ: «Службових розслідувань мало – потрібен міжнародний Трибунал» - фото 1
"Образ «Небесної сотні» свердлить сумління тих мільйонів, що залишилися на землі: хто понесе відповідальність за нову національну трагедію?", - запитують в УКУ.

УКУ.jpgОбраз «Небесної сотні» свердлить сумління тих мільйонів, що залишилися на землі: хто понесе відповідальність за нову національну трагедію? Службових розслідувань мало – потрібен національний, якщо не міжнародний Трибунал. Не лише, щоб підвести риску під минулим, а й тому, щоб унеможливити повторення цих жахіть у майбутньому. Про це йдеться у Зверненні Українського католицького університету від 24 лютого за підписом ректорату до спільноти УКУ та співвітчизників.

«Диктатора скинуто. Безумство влади припинено. Найгірші сценарії цілковитої втрати незалежності з Божою поміччю відвернено. Здобуто те, у чому дехто з нас уже починав зневірюватися. Ще тиждень тому ця вістка викликала б у нас бурхливу радість. Але сьогодні ця очевидна радість затемнена болем за понесені втрати й непевністю за майбутнє», – мовиться в документі.

В УКУ закликають, що зараз потрібна молитва за якнайшвидше загоєння ран і за умиротворення людських душ. І найперший бальзам для цього – встановлення правди й відновлення справедливості. Це відкриє людські серця на голос Бога.

Україна підтвердила свою приналежність до європейської цивілізації. Тому підписання Угоди про асоціацію з ЄС буде вже не авансом на майбутнє, а підтвердженням доконаного факту», – йдеться у зверненні УКУ до співвітчизників.