• Головна
  • Новини
  • Адвентистські капелани обговорювали, як ефективно служити колишнім ув'язненим...

Адвентистські капелани обговорювали, як ефективно служити колишнім ув'язненим

19.02.2011, 13:25

Керівники капеланського служіння Адвентистської Церкви в Україні зустрілися 16 лютого в Києві. Серед учасників зустрічі – служителі з досвідом роботи з людьми, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі, емоційно травмованими, що мають різного роду хімічні і маніакальні залежності (алко-, нарко-, нікотинову-, ігрову, порно-та інші).

Керівники капеланського служіння Адвентистської Церкви в Україні зустрілися 16 лютого в Києві. Серед учасників зустрічі – служителі з досвідом роботи з людьми, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі, емоційно травмованими, що мають різного роду хімічні і маніакальні залежності (алко-, нарко-, нікотинову-, ігрову, порно-та інші). 

Пастор Петро Гануліч, керівник капеланського служіння в Україні, у вступному слові підкреслив, що християнські реабілітанти покликані Богом і наділені особливими талантами і повноваженнями для роботи з такими людьми. 
Християнський психолог Алла Капацина презентувала учасникам зустрічі програму «Живіть вільно», показавши, як відбуваються зміни в людській свідомості через психологічні травми дитинства, асоціальний спосіб життя і бездуховність, і як це формує в людині звички, дії і згодом характер. 

«Людина, яка провела понад п'ять років у місцях позбавлення волі, вкрай потребує комплексної професійної біо-психо-соціо-духовної реабілітації не менше восьми місяців у режимі стаціонарного перебування (з обмеженням в діях), працюючи над собою з допомогою фахівців-психологів, духовних наставників , духовних наставників і консультантів, що діють за принципом «рівний - рівному», які мали подібні проблеми і пройшли курс соціально-психологічної та духовної реабілітації», – зазначали учасники зустрічі і разом обговорювали більш ефективні шляхи служіння колишнім ув'язненим після їх виходу на свободу.