Александрійський Патріарх: Ми засуджуємо агресію з боку Росії

Александрійський Патріарх: Ми засуджуємо агресію з боку Росії - фото 1
Патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор ІІ висловив глибоке співчуття з приводу страждань українського народу від російської військової агресії. Також він відзначив героїзм воїнів та всіх українців, які захищають свою державу і свободу від нападників.

Про це Предстоятель другої за честю Александрійської Церкви сказав у телефонній розмові з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, передає сайт ПЦУ.

«Наша давня апостольська Церква, престол святого Марка, як і весь світ, глибоко співстраждає Україні, вашому побожному народу, який я знаю і люблю з часу свого служіння в Одесі. Ми засуджуємо агресію з боку Росії та просимо у Бога для наших українських братів і сестер захисту і досягнення миру. На очі навертаються сльози, коли ми бачимо, як агресори обстрілюють ракетами мирних жителів, їх будинки. Передайте Вашій пастві наше запевнення в любові та молитві за Україну, за мир на вашій землі» – зазначив Патріарх Феодор.

Митрополит Епіфаній подякував Предстоятелю Александрійського Патріархату і у його особі – всій Церкві за підтримку, співчуття і молитву.

«На нашому боці правда, тому з нами Бог. А де Бог – там перемога» – сказав Предстоятель ПЦУ.

Раніше Блаженніший Митрополит Епіфаній мав також телефонну розмову зі Всесвятішим Вселенським Патріархом Варфоломієм, від якого також отримав запевнення у молитві, підтримці та надію на досягнення миру. З приводу російської агресії проти України Вселенський Патріарх також зробив вже низку публічних звернень.