Анатолій Бабинський. Велике інтерв'ю

18.06.2020, 12:31
Анатолій Бабинський. Велике інтерв'ю - фото 1
Відео-інтерв'ю з богословом і публіцистом Анатолієм Бабинським на актуальні теми

Джерело: Tiron show

Помста Пеллу

14 квітня Верховний суд Австралії скасував вирок, яким кардинала Джорджа Пелла було засуджено до 6 років ув’язнення за гадане домагання до двох 13-річних хористів у сакристії кафедрального собору. Обвинувальний акт був складений на підставі заяви одного з можливих учасників справи; другий з чоловіків помер 2014 року від передозування наркотиків. Кардинал Пелл був звільнений через брак доказів. В інтервю Sky Australia він сказав що це помста за викриття ним корупції у Ватикані! У 2014 він був назначений префектом Секретаріату у справах економіки Святого Престолу, отже чим він там займався 5 років і чи дійсно це могло бути помстою?

Китай проти Християн

З приходом пандемії влада Китаю ще більше закручує гайки і починає шпигувати за своїми підданими, через соцмережі, розпізнання облич тощо, з 1 квітня прийнято закон що на релігійних зібраннях повинні бути присутні представники влади! 5600 церков закрито за останній рік, влада знімає хрести з храмів якщо вони вищі за китайськеий прапор. У 2018 Ватикан підписав секретний документ з Китаєм в якому ( ходять чутки ) визнав патріотичну церкву (створену комуністами). Кардинал Гонконгу Жен назвав цей договір зрадою підпільної Церкви і киданням овець у пащу вовків. Отже що це була за угода і чому Папа Францискне реагує критично на переслідування християн в Китаї і арешти в Гонконзі?

Теологія визволення - прихований марксизм?

Теолог визволення Леонардо Боф сказав що Ковід 19 це помста Гаї, великої матері, ні слова про Бога. Дуже подібні мотиви були на скандальному Амазонському синоді з Пачанамою як символом. Чим є Теологія визволення? Наскільки в Церкві є впливова Теологія визволення? Чи папа Франциск є її прихильником? Тези визвольної теології дуже подібні до соціалістичних - Ратцінгер засудив її як Марксистську, навіть кажуть що радянські спецслужби її створили, отже чому вона досі жива в Церкві?

Шептицький, Пій 12 і Яд Вашем

Головний рабин України Моше Реувен Азман 21 січня звернувся листом до керівника ізраїльського інституту «Яд Вашем» із проханням присвоїти митрополитові УГКЦ Андрею Шептицькому почесне звання «Праведника народів світу». Відтак відновити історичну справедливість щодо цієї постаті.

Дісней знову просуває гей "подружжя"

Дісней знову представляє гей пару і їхню “ доньку” в мультику Качині історії. Це вже вчергове Дісней показує гомосексуальних героїв у своїх продуктах.