• Головна
  • Новини
  • Анонс: онлайн-зустріч з о. Андрієм Нагірняком – «Як служити та діяти в часі пандемії?»...

Анонс: онлайн-зустріч з о. Андрієм Нагірняком – «Як служити та діяти в часі пандемії?»

31.03.2020, 16:13
Анонс: онлайн-зустріч з о. Андрієм Нагірняком – «Як служити та діяти в часі пандемії?» - фото 1
Львівська освітня фундація запускає інформаційну кампанію «Великдень на карантині» для того, щоб підтримати Церкви в час пандемії та допомогти знайти нові інструмент служіння священників.

Львівська освітня фундація запускає інформаційну кампанію «Великдень на карантині» для того, щоб підтримати Церкви в час пандемії та допомогти знайти нові інструмент служіння священників.

Кампанія буде складатися з публікацій у фейсбук-групі, вебінарів з представниками Церкви, громадських організацій, бізнес-тренерами, які б мали покрити потреби священників, а також партнерських публікацій на основі вебінарів та тем, на які будуть запити.

Орієнтовні теми надалі — проєктний менеджмент у час криз, зміна стратегії громади в умовах карантину (що робити якщо запланували табір, які ж альтернативи такому формату служіння Церкви тощо).

Проект зорієнтований на представників різних конфесій.

«У час активного поширення вірусу COVID-19, Церква отримала величезну кількість нових викликів. Священнослужителі ставлять собі запитання: як організувати служіння, що робити зі сповіддю та похованням, як спілкуватися з парафіянами дбаючи про їх духовне та фізичне здоров’я в час поширення пандемії? У зв’язку з подовженням карантину, виникає ще запитання – яким чином святкувати Великдень?», — йдеться у повідомленні ЛОФ.

2 квітня, о 13:00 розпочнеться перша онлайн зустріч — з о. Андрієм Нагірняком, заступником голови соціального відділу УГКЦ. Тема: «Як служити та діяти в часі пандемії?»

Під час зустрічі йтиметься про:

  • Основні рекомендації від Ватикану щодо святкування Великодня,
  • Рекомендації Блаженнішого Святослава щодо порядку Богослужінь,
  • Дискусія про сповідь, Причастя та звичні Богослужіння в час карантину,
  • Як Церква може продовжувати служити громаді в час карантину?
  • Відповіді-запитання про спілкування з парафіянами.

Для реєстрації на подію необхідно заповнити онлайн форму - http://bit.ly/Nahirnyak.

Також, Львівська освітня фундація збирає інформацію про основні виклики, з якими зіштовхуються священники у своєму щоденному служінні. ЛОФ просить священнослужителів виділити декілька хвилин часу і заповнити невелику анкету - http://bit.ly/Opytnuik."

о. Андрій Нагірняк «Як служити та діяти в часі пандемії?»