• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: Школа громадянської журналістики проводить конкурс про людяність в умовах пандемії...

Анонс: Школа громадянської журналістики проводить конкурс про людяність в умовах пандемії

26.07.2021, 13:55
Анонс
Анонс: Школа громадянської журналістики проводить конкурс про людяність в умовах пандемії - фото 1
«СторіМейкер: Школа громадянської журналістики» оголошує конкурс на найкращу статтю, відеосюжет, блог про волонтерські ініціативи та громадські організації, а також їхніх найяскравіших представників, що зробили значний внесок у збереження національної єдності, незважаючи на руйнівні тенденції пандемії COVID-19.

До участі запрошуються громадянські журналісти, волонтери, блогери, представники громадських організацій, у тому числі релігійних організацій і фондів.

Мета конкурсу - пошук та підтримка талановитих журналістів, блогерів, письменників, - тих, для кого особистісний розвиток корелюється з умінням неупереджено працювати з фактами, об'єктивно подавати контент і грамотно працювати в журналістиці.

Завдання конкурсу - створення цікавих, якісних матеріалів, які висвітлюють приклади єднання громадянського суспільства й ефективного протистояння громад негативному впливу пандемії.

Умови участі в Конкурсі

  1. Оригінальний матеріал (компіляції з фільмів, новинних сюжетів до участі в конкурсі не допускаються), опублікований українською або російською мовами в соціальних мережах або блогах з хештегом #Конкурс_СторіМейкер
  2. Відповідність заявленій темі: «Covid-19: випробування людяності в епоху пандемії».
  3. Відеосюжет повинен мати розширення не менше 640х480 пікселів, тривалістю до 3 хвилин.
  4. Текстові матеріали — не більше 12 тис. знаків.
  5. При оцінюванні надісланих матеріалів будуть враховуватися такі фактори, як визнання і повагу автором людської гідності, обов'язкове висвітлення позицій кількох сторін, грамотність мови, відсутність ненормативної лексики, толерантність, принципи гендерної рівності.
  6. Відповідальність за дотримання авторських прав робіт, що беруть участь в Конкурсі, несе автор, який відправив цю роботу.
  7. Учасники Конкурсу дають згоду на обробку своїх персональних даних (ім'я і прізвище, адреса електронної пошти та інших персональних даних, викладених учасником Конкурсу).

Заявки на Конкурс приймаються з 1 серпня до 31 жовтня

Оголошення переможців відбудеться 1 грудня 2021.

Конкурсні матеріали оцінює експертне журі, до складу якого входять українські журналісти та громадські діячі. Конкурсом передбачено нагородження переможців грамотами, грошовими преміями в розмірі від 1500 до 5000 гривень та призами від DT Institute і партнерів платформи СторіМейкер.

Конкурс організований Democracy Development Initiative в рамках платформи "СторіМейкер: школа громадянської журналістики" в партнерстві з DT Institute.