• Головна
  • Новини
  • Анонс: У Меджугор’ї відбудеться Міжнародний семінар для подружніх пар...

Анонс: У Меджугор’ї відбудеться Міжнародний семінар для подружніх пар

26.07.2011, 10:17
З 21 по 24 вересня 2011 року у Меджугор’ї (Боснія та Герцеговина) відбудеться 12-й Міжнародний семінар для подружніх пар. Тема семінару: «Шлюб у вірі і з вірою».

З 21 по 24 вересня 2011 року у Меджугор’ї (Боснія та Герцеговина) відбудеться 12-й Міжнародний семінар для подружніх пар. Тема семінару: «Шлюб у вірі і з вірою». Лекції читатиме відомий лектор Лілія Вокіч, екс-міністр освіти і спорту уряду Хорватії.

Як зазначають організатори семінару, окрім наук, до програми входить також молитва на вервиці, адорація, сповідь, зустрічі з місцевими християнськими спільнотами, вечірні молитви, бесіди, Літургії.

Відповідальними за організацію поїздки з України є Християнське Товариство «Єдність» та Паломницький Центр Матері Божої Неустанної Помочі.

З програмою семінару та умовами поїздки можна ознайомитись на сайті: www.palomnyk.infо або на сайті www.medjugorje.com.ua

Меджугор’є – унікальне місце молитви, куди з’їжджаються люди з усього світу, різного віку та національностей. Селище Меджугор’є стало відомим після 24 червня 1981 року, коли в Подбрдо, що є частиною села Б’яковичі, відповідно до свідчень шести дітей, було об’явлення Пресвятої Богородиці.