• Головна
  • Новини
  • Анонс: УГКЦ у Києві організовує виставку-конкурс художніх робіт ув’язнених...

Анонс: УГКЦ у Києві організовує виставку-конкурс художніх робіт ув’язнених

03.07.2013, 16:52
Анонс: УГКЦ у Києві організовує виставку-конкурс художніх робіт ув’язнених - фото 1
Близько 300 творів образотворчого мистецтва, виконаних у місцях позбавлення волі руками ув’язнених та персоналом пенітенціарної служби, 10 серпня покажуть у Києві на Всеукраїнській виставці-конкурсі «Переображення Господньою Любов’ю».

Всеукраїнська виставка-конкурс «Переображення Господньою Любов’ю»Близько 300 творів образотворчого мистецтва, виконаних у місцях позбавлення волі руками ув’язнених та персоналом пенітенціарної служби, 10 серпня покажуть у Києві на Всеукраїнській виставці-конкурсі «Переображення Господньою Любов’ю».

Мистецьку акцію організовує Пенітенціарне душпастирство УГКЦ спільно з БФ «Карітас-Київ» у співпраці з Державною пенітенціарною службою України і вона пройде під патронатом Патріарха Святослава (Шевчука) у рамках ювілею 1025-ліття хрещення Русі.

Як наголошують організатори, мета заходу - сприяти поліпшенню суспільної комунікації та процесу реінтеграції наших співгромадян, що опинилися у місцях позбавлення волі.

Священнослужителі та працівники пенітенціарної служби України наразі проводять відбір творів. Загалом на конкурс приймаються: вишивки, малюнки, картини, графіка, плоскорізьба, а також мініатюри з різьблення чи ліпки. Мистецькі роботи конкурсантів, окрім того, повинні відображати «прагнення людини до світла, порозуміння і дарування себе іншим, за прикладом Божественного нашого Відкупителя Господа Ісуса Христа».

Організатори виставки зазначають, що за результатами конкурсу комісія визначить переможців та призерів. Окремим чином оцінюватимуться твори неповнолітніх. 50 робіт будуть відібрані на міжнародний конкурс образотворчого мистецтва в’язнів, а решта протягом 3-х років експонуватиметься у пересувній виставці містами України.

Призовий фонд для відзначення призерів конкурсу формується добровільними пожертвами доброчинців. Тому організатори просять допомоги у зборі коштів для нагородження перших 20 місць у кожній з трьох конкурсних груп – чоловіки, жінки, неповнолітні.

Рахунок: Благодійна організація «Благодійний фонд Карітас-Київ»

Код ЄДРПОУ 21477781, Відділення № 8 у м. Києві

ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві, МФО 325365,

р/р 2600301299143.З вказівкою – благодійна пожертва

Картка Приватбанку: N 4405885811621835 Контакти:

Відділ Курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України

098 422 9 221, [email protected], адреса: А.С. В-125, Київ, 01001

prison-pastoral.blogspot.com