• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: Відбудеться презентація першого числа часопису «Церква і суспільство», присвяченого календарній реформі...

Анонс: Відбудеться презентація першого числа часопису «Церква і суспільство», присвяченого календарній реформі

01.09.2023, 13:08
Анонс
Анонс: Відбудеться презентація першого числа часопису «Церква і суспільство», присвяченого календарній реформі - фото 1
Інститут Церкви і суспільства Київської православної богословської академії та редколегія журналу «Церква і суспільство» запрошують на презентацію першого числа. Він присвячений календарній реформі, яку запроваджено з 1 вересня 2023 року в ПЦУ та УГКЦ.

Захід відбудеться в Укрінформі (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) 7 вересня, початок о 15:00. Деталі для журналістів.

Учасники: о.Олександр Трофимлюк – ректор Київської православної духовної академії; Олександр Саган – заступник директора Інституту Церкви і суспільства КПБА, член редколегії; о.Георгій Коваленко – член редколегії журналу «Церква і суспільство»; о.Богдан Огульчанський – автор статті; о.Сергій Бережной – автор статті.

Модератор: о.Андрій Дудченко – відповідальний редактор журналу.

Учасники заходу представлять новий науково-публіцистичний часопис з християнського богослов’я, взаємин Церкви і постсекулярного суспільства, історії та релігієзнавства. Видання орієнтоване переважно на священнослужителів, проте буде цікавим для усіх зацікавлених у проблематиці.

Мета видання — вирішення проблемних питань буття Церкви у сучасному цифровому суспільстві та в умовах глобалізації; ознайомлення кліриків та вірян з найкращими напрацюваннями провідних богословів світу; сприяння справі християнської єдності та діалогу; стимулювання до відродження автентичної традиції української церкви тощо.

Довідково. Інститут Церкви і суспільства створений у 2019 році як реакція ПЦУ на пропозиції об’єднання «Десяти тез для ПЦУ», які б допомогли краще запроваджувати своє покликання в умовах сьогодення, серед яких: справжня соборність, оновлення парафіяльного життя і євхаристійне відродження, відновлення біблійної свідомості, відмова від політизації церкви, активна соціальна позиція, а головне – діалогічність та відкритість.