• Головна
  • Новини
  • Антіохійська Православна Церква перенесла святкування Великодня...

Антіохійська Православна Церква перенесла святкування Великодня

06.04.2020, 09:21
Антіохійська Православна Церква перенесла святкування Великодня - фото 1
Священний Синод Антіохійської Православної Церкви через 4 квітня ухвалив рішення про перенесення урочистого святкування Світлого Христового Воскресіння з 19 квітня на 27 травня 2020 року.

Священний Синод Антіохійської Православної Церкви через 4 квітня ухвалив рішення про перенесення урочистого святкування Світлого Христового Воскресіння з 19 квітня на 27 травня 2020 року.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Церкви Антіохії, повідомляє Релігійна правда.

У посланні Синоду наголошується, що епідемія коронавірусу «вже зобов’язала нас призупинити церковні служби і хочу запропонувати вам дотримуватися загальних заходів, прийнятих у всьому світі».

Синод призвав вірян посилити «щоденні молитви і читання Біблії, писань святих отців та їхніх біографій», приділяти більше уваги «всьому, що робить ваші будинки малими».

Синод нагадав про необхідність «суворого дотримання процедур, яких вимагає офіційна влада, відповідальна за боротьбу з епідемією та її розповсюдженням, зокрема – залишатися вдома».

Єпископи закликали «вірян у всіх єпархіях, священнослужителів, ченців і мирян, в повній мірі співпрацювати з компетентною владою, чиновниками і охороною здоров’я в усьому, що забезпечує допомогу і служить охороні здоров’я і соціальному забезпеченню і миру в суспільстві».

Богослужіння і молитви протягом Страсного тижня, Вербної неділі і Славного Великодня (19 квітня) будуть відбуватися тільки священниками і ченцями, без участі вірян, а «двері храмів будуть закриті». Мирянам пропонується перегляд онлайн-трансляцій.

Антіохійський Патріархат висловив надію, «щоб умови і Божа милість дозволили нам разом відсвяткувати Пасхальне богослужіння у день Віддання Пасхи 27 травня 2020 року, коли пасхальне Богослужіння завершиться повністю і при всій нашій участі ми, можливо, здобудемо перемогу над епідемією і життєвий цикл повернеться до нормального стану».

Як вже інформувала РІСУ, Елладська Православна Церква теж перенесла святкування Великодня на 26-27 травня.